فعالیت ها

کسب و کارهای آنلاین

با در نظر گرفتن رشد سریع کسب و کار های آنلاین و ظهور استارت آپ‌ها و شرکت‌های نوپا، فن تک آریا علاقمند به پیاده سازی و سرمایه گذاری در این حوزه که شامل طراحی سایت، راه اندازی و بهره‌برداری از مناسب‌ترین محصولات نرم افزاری، مراکز ذخیره سازی داده‌ها، امنیت اطلاعات، مدیریت و ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و… می باشد.
ادامه مطلب

مشاوره

واحد مشاوره فن تک آریا با تکیه بر تجربیـات متخصصیـن خـود پاسخگوی شرکت‌های دولتی و خصوصی، در زمینه خدمات تخصصی و نیازهای ایشان در حوزه های فناوری اطلاعات و بازار های مالی می‌باشد.
ادامه مطلب

داده کاوی

فن تک آریا با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و متعهد در زمینه داده‌کاوی و با استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی داده‌های کسب‌وکار شما را تجزیه‌وتحلیل کرده و باعث افزایش فروش و درآمد شما می‌شود.
ادامه مطلب

نرم افزار

فن تک آریا با تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود دارد تا نسبت به اجرا و پیاده سازی نرم افزار های تحت وب به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید.
ادامه مطلب